Gatavojiet Ziemassvētkiem kopā ar bērniem

Vai pati ideja par gatavošanu kopā ar bērniem piepilda jūs ar šausmām? Haoss virtuvē, visur šokolāde - izņemot uz kūkas? Dienas darbs beidzas ar ugunsdzēsēju izsaukumu, jo ... nu labi, nepārspīlēsim. Patiesībā nav par ko uztraukties: Gatavošana ar bērniem var sagādāt daudz prieka! Gatavošana ļaus jūsu bērniem kļūt radošiem un atbrīvot daļu no liekās enerģijas. Šeit ir dažas idejas, kas palīdzēs jūsu gatavošanas dienu ar bērniem veiksmīgi pavadīt.

Ja jūs mācēsiet uzturēt lietas interesantas un, jau no paša sākuma, iesaistīsit savus čaklos konditorus, jūsu bērniem noteikti patiks gatavot. Bet kā panākt, lai bērni palīdzētu, nepadarot lietas pārāk grūtas viņiem? Atbilde ir vienkārša. Pirmais noteikums: Svarīgākais ir vienkāršas receptes. Piemēram, jūs varētu pagatavot cepumu mīklu, kur var piešķirt dažādas formas cepumiem. Otrkārt, atcerieties to: Sagatavošanās ir viss. Ideālā gadījumā jums vajadzētu visas nepieciešamās sastāvdaļas nosvērt un ievietot atsevišķās bļodās iepriekš. Tad visi var iesaistīties! Sākot ar olu sakulšanu, maisītāja ieslēgšanu un miltu sijāšanu, līdz mīklas mīcīšanai un izrullēšanai, pārtikas krāsvielu pievienošanai un cepumu formas veidošanai, virtuvē ir daudz lietu ko bērni var darīt.

DIY šefpavāra cepures

DIY šefpavāra cepures

Cepšana ir vēl jautrāka, ja jums ir piemērots aprīkojums. Konditoram ir vajadzīga īsta šefpavāra cepure, lai viss izdotos. Tad kāpēc gan nesagatavot savu pavāra cepuri, pirms sākat darbu? Viss, kas jums nepieciešams, ir dažas baltas A4 formāta papīra loksnes, A2 lapa ar nedaudz biezāku baltu kartonu, nedaudz līme un pildspalva.

1

Vispirms no kartona, ideālā gadījumā no garākās malas, izgrieziet 5 cm biezu sloksni. Šī sloksne veidos cepures pamatu, kas balstās uz galvas.

2

Ir viegli noskaidrot, cik garai jābūt sloksnei: vienkārši aptiniet to ap bērna galvu, kurš gatavojas valkāt cepuri, pēc tam pievienojiet vēl 3 cm, lai atstātu vietu, kur lenti salīmēt kopā.

3

Uzklājiet līmi uz sloksnes un līmējiet to uz A4 formāta papīra lapas; būs jānovieto divas vai trīs lapas viena otrai blakus. Tā, lai papīra lapas pārklājas apmēram 1 cm un pielīmējiet tās ar garāko malu uz leju. Lai cepure kļūtu stiprāka, var salīmēt arī pārsegtās lapas malas. A4 papīra apakšējās malas jānolīdzina ar sloksnes apakšējo malu. Ja pēdējā lapa ir aiz sloksnes gala, vienkārši nogrieziet lieko papīru.

4

Tagad apgrieziet salīmēto sloksni un uzklājiet līmi uz 3 cm atstātā papildu garuma. Rullējiet papīru uz augšu, lai izveidotu cilindru, un saspiediet, lai salīmētos savienojumus un nofiksētos vietā.

5

Jūsu cepure ir gandrīz pabeigta - viss, kas jums jādara tagad, ir izveidot tradicionālās šefpavāra cepuru krokas. Tam ir vienkāršs triks: Vienkārši izveidojiet dažas krokas A4 formāta papīra cilindrā, sākot no augšējās malas un gandrīz pilnībā ielokot līdz kartona joslai, atstājot dažu centimetru atstarpes starp krokām. Un voila - gatavs!

Cepumu ballīte

Cepumu ballīte

Tātad, cepures ir gatavas un Jūs esiet gatavi cept. Kad samaisīšana, mīcīšana un krāsošana būs pabeigta, katrs bērns iegūs savu mīklas bumbiņu.

Un, ja šī mīkla būs ēdama, jums ir garantēts, ka iegūsiet pilnā mērā savu jaunāko cepēju uzmanību. 1-2-3 lieliska mīklas recepte bērniem. To veido trīs daļas miltu, divas daļas sviesta un viena daļa pūdercukura, plus šķipsniņa sāls. Piemēram, varētu izmantot 300 g miltu (405. tips), 200 g sviesta, 100 g pūdercukura un viena šķipsniņu sāls. Pievieno kakao pulveri, ja vēlies pagatavot šokolādes mīklu. Var pievienot arī pārtikas krāsvielas, ja bērni vēlas cept cepumus sarkanā, zilā, zaļā vai dzeltenā krāsā.

 

Sajauciet kopā visas sastāvdaļas un izrullējiet mīklu.

Ja nav pa rokai nav mīklas rullis, tā vietā var izmantot bieza stikla pudeli bez uzlīmēm. Kad mīkla ir izrullēta vēlamajā biezumā, bērni var izmantot formiņas, lai radītu spilgtas, krāsainas zvaigznes, Ziemassvētku eglītes, sirdis vai citas formas, kas viņiem patīk. Kurš var izgriezt visvairāk cepumus? 

Maza konkurence vienmēr ir laba, un iedrošina bērnus piedalīties. Uzvarētājam ir tas gods pirmajam savu radošo darbu ievietot krāsnī – tāpēc viņa cepumus nogaršos pirmos, kad tie būs izcepti cepeškrāsnī: 10 līdz 12 minūtes 180 °C temperatūrā (augšējais/apakšējais karstums).

Tiklīdz cepumi ir atdzisuši, ir pienācis laiks ķerties pie to dekorēšanas. Izvēlieties dažādu un krāsainu iespēju klāstu, lai izdekorētu savus darbus. Piešķiriet cepumiem Ziemas-svētīgu noskaņu ar zaļas, baltas un sarkanas krāsas dekoriem. Ar glazūras zīmuļiem, bērni var piešķirt dažādus rakstus vai pīnes saviem cepumiem. Cepumu glazēšanai var izmantot izkausētu šokolādi vai gatavās glazūras. Visbeidzot bērni var pievienot savus vārdus vai iniciāļus, lai izvairītos no argumentiem par to, kurš ko ir veidojis!

Dekorēšana ar konditorejas maisiņiem

Ja jūsu bērni ir pietiekami lieli, viņi varētu arī izmēģināt eksperimentus ar sarežģītākiem dizainiem. Piemēram, jūs varētu mēģināt izcept Ziemassvētku dāvanu cepumus. Izgrieziet kvadrātveida cepumus, lieciet tos uz cepešpannas, kas izklāta ar cepamo papīru un cep cepeškrāsnī 180 ° C augšējā/apakšējā siltumā 10–12 minūtes Kamēr cepumi cepas, sagatavo glazūru, apvienojot 150 g pūdercukura ar 3-4 ēdamkarotēm citrona sulas, un izmantojiet pārtikas krāsvielas, lai to iekrāsotu spilgti zilā vai zaļā krāsā. Izmantojiet glazūru, lai dekorētu cepumus, kad tie ir izcepti un atdzesēti. Konditorejas maisiņiem nodrošinās vienmērīgu glazūras sadalījumu. Vienkārši nogrieziet konditorejas maisiņiem galu, lai izveidotu 2 mm atveri. Jūs variet arī izmantot arī konditorejas maisiņu uzgali. Ievietojiet 1-2 ēdamkarotes glazūras maisiņā un pēc tam ķerieties pie dekorēšanas. Vispirms izvelciet kontūras un pēc tam aizpildiet vai ‘pludiniet’ laukumu rāmja iekšpusē. Kad glazūra ir sausa, varat izmantot balto glazūras zīmuli, lai pievienotu lenti: vienkārši uz biskvīta uzzīmē krustiņu un savieno ar loku.

Ja jums ir nepieciešams vairāk iedvesmas mākslinieciskajiem cepējiem, mēģiniet pagatavot piparkūku vīriņus ar mandelēm. Vienkārši aizstājiet 3 ēdamkarotes miltu ar 3 ēdamkarotēm kakao pulvera 1-2-3 cepumu mīklā, lai izveidotu garšīgu šokolādes mīklu. Izgrieziet piparkūku vīriņus un lieciet uz cepešpannas, kas izklāta ar cepamo papīru. Katram piparkūku vīriņam uz krūtīm novietojiet mandeli un vienu roku aizlokiet virs mandeles, lai izskatās, ka piparkūku vīriņš tur mandeli. Cep cepeškrāsnī 180 ° C temperatūrā (augšējā / apakšējā siltumā) 10–12 minūtes. Pēc atdzesēšanas piparkūku vīriņus var dekorēt ar glazūru, kas izgatavota no pūdercukura un citrona sulas, un ar spilgtas krāsas dekoriem.

Pašdarinātas šokolādes lauskas

Bērniem patīk šokolāde, kāpēc gan neizgatavot ar tām šokolādes lauskas? Viņi faktiski neko neceps, bet iesaistīties šajā receptē var visa ģimene.

1. Izkausē dažādas šokolādes tāfelītes traukā virs karsta ūdens vannas un izlej izkausēto šokolādi uz cepešpannas, kas izklāta ar cepamo papīru. Izmantojiet koka iesmu, lai šokolādē izveidotu rakstus.

2. Pēc tam jūsu bērni var izrotāt šokolādi ar visu, ko atrod virtuves skapjos!

 

Sākot no žāvētiem augļiem, piemēram, rozīnēm, riekstiem, cepumiem līdz sāļajām uzkodām, ar visdažādākajām piedevām var bagātināt šokolādes lauskas, kas ne tikai izskatīsies labi, bet arī garšos garšīgi. Ļaujiet šokolādei atdzist un tad ar rokām sadaliet to vēlamajā lielumā. Tā būs lieliska dāvana bērniem, ko pasniegt saviem vecākiem vai vecmāmiņai un vectētiņam.

 

Izmantojot visas šīs idejas, kas palīdzēs jums interesanti gatavot kopā ar bērniem, jums tiek garantēti lieliski rezultāti un izklaide visai ģimenei. Patiesībā ir jāuztraucas tikai par vienu lietu: kā apturēt mazos no cukura pārdozēšanas ...

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.