Flag
Gardi brīži,
kas liek justies labi

No picām līdz pudiņiem, no kūku maisījumiem līdz pikantām uzkodām – Dr. Oetker jau vairāk nekā 130 gadus vieno cilvēkus kopīgās maltītēs. Un mūsdienās? Ar pieaugošu gardāko produktu klāstu, kas kļūst aizvien labāki jums un planētai, mēs īstenojam misiju, lai padarītu pasauli laimīgāku – katru reizi ar vienu gardu kumosiņu, šķēli vai karotīti.

No mūsu ģimenes virtuves jūsu virtuvē

1891. gadā Dr. Augusts Etkers nodibināja ģimenes uzņēmumu, atverot aptieku Bīlefeldē. Kāds bija viņa pirmais lielais sasniegums konditorejā? Lietošanai gatava cepamā pulvera formula, kura ļāva pat nepieredzējušiem cepējiem būt pārliecinātiem, ka ikreiz izdosies pagatavot nevainojamas kūkas. Drīz vien sekoja arī citi jauninājumi, piemēram, vaniļas cukurs, kviešu ciete, aromatizatori, desertu maisījumi un visbeidzot – mūsu pasaulslavenā saldētā pica.

Vairāk nekā 130 gadus vēlāk mēs joprojām esam lepns ģimenes uzņēmums, neskatoties uz to, ka esam paplašinājušies vairāk nekā 40 dažādās valstīs. Mūsu nelokāmā uzticība kvalitātei un inovācijām joprojām pulcē cilvēkus un ģimenes, lai baudītu gardus ēdienus un mazliet "mājas garšas".

Kopā ar jums svarīgos brīžos

Jau 130 gadus mēs dodam iespēju cilvēkiem visā pasaulē radīt un pieredzēt vairāk patiešām svarīgu mirkļu. Mūsu lieliskās picas, kūkas un deserti ne tikai sniedz gardu baudījumu, bet arī rada īpašus brīžus, kurus varat pavadīt vienatnē vai sanākot visiem kopā. No našķiem pēc vakariņām līdz picu vakariem pie televizora vai lielām ģimenes sanākšanām, kad nepieciešams svētku mielasts,

Dr. Oetker palīdzēs jums padarīt ikvienu brīdi īpašu.

Ēdiena baudīšana, kas liek justies labi

Dr. Oetker vienmēr ir atbalstījis kvalitāti. Mūsu dibinātājs ir teicis: "Uzņēmums par kvalitāti uzskata to, ko klients un patērētājs pieprasa attiecībā uz produktiem." Tāpēc daudzus gadus mēs lepojāmies ar uzņēmuma saukli "Kvalitāte ir labākā recepte".

Uzskatām, ka šobrīd ir pienācis īstais brīdis, lai kvalitātes definīciju paceltu nākamajā līmenī – un sāktu vairāk domāt arī par dzīves kvalitāti. Tāpēc mēs nepārtraukti paplašinām to savu produktu klāstu, kuri ir "labāki jums" un "labāki planētai". Piedāvājot jaunus produktus, kuru pamatā ir 100 % augu izcelsmes produkti, padarot mūsu iepakojumu pārstrādājamu un piegādes ilgtspējīgākas, mēs samazinām savu oglekļa dioksīda pēdu. Un, samazinot cukura un sāls daudzumu receptēs, mēs strādājam cītīgāk nekā jebkad agrāk, lai radītu produktus, kas ne tikai labi garšo, bet arī liek jums justies labi.

Vairāk lasiet šeit.

No pieticīga sākuma līdz globāliem panākumiem

1891. gadā Dr. Augusts Etkers nodibināja mūsu uzņēmumu, atverot aptieku. Viņa pirmais jauninājums bija lietošanai gatavs cepamais pulveris.

Sekojiet Dr. Oetker