Ķīselis “Saldais mirklis” ar peldošajām salām

Jauna garda recepte ikvienam, kas mīl gatavot desertus

1 daļu

izdodas viegli 30 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Ķīselis “Saldais mirklis” ar peldošajām salām

Vajadzēs:

1 iepakojumos Dr. Oetker vanilīna cukurs
2 olas proteīnu
100 g cukura
500 ml piena
1 iepakojumos Dr. Oetker šokolādes garšas desertu mērce

Pagatavošana

Pagatavošana

1

Salas

Į puodą ipilkite 500 ml šalto pieno, jį pakaitinkite. Suberkite vieną pakelį Dr. Oetker vanilinio cukraus ir gerai išmaišykite. Į atkirą dubenį supilkite 2 nuo trynio atskirtus kiaušinio baltymus. Juos plakite elektriniu maišytuvu iki standžių putų, po truputį įberdami cukraus. Iš gautos masės šaukštais suformuokite pailgos formos morengus, juos sudėkite į puodą su pienu ir pavirkite 5-6 min. Morengus išimkite iš puodo ant poperinio rankšluosčio ir nusausinkite.

2

Ķīselis

Supilkite 2 pakelius kisieliaus ir užpilkite verdančiu vandeniu, gerai išmaišykite. Supilkite paruoštą kisielių į dubenėlius, ant višaus sudėkite morengus ir papuoškite Dr. Oetker Šokolado skonio desertų užpilu bei mėtų lapeliais. Skanaus!

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.