Flamingo kūka

Jauna garda recepte ikvienam, kas mīl gatavot desertus!

10 - 12 porcijas

nepieciešams mazliet patrenēties 240 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Flamingo kūka

Biskvītam vajadzēs:

4 olas (M izmēra)
130 g cukura
0,5 tējkarote Dr. Oetker vaniļas aromatizētāja
3 ēdamkarote ūdens (karstā)
1 iepakojumos Dr. Oetker vanilīna cukurs (8g)
1 šķipsniņa sāls
75 g miltu
50 g kukurūzas cietes
2 tējkarote Dr. Oetker cepšanas pulveris

Franču sviesta krēmam:

4 olas (M izmēra, istabas temperatūras)
150 g cukura
1 šķipsniņa sāls
375 g mīksta sviesta
1 tējkarote Dr. Oetker vaniļas aromatizētāja
400 g avenes

Krēma pārklājumam:

250 g sviesta
250 g pūdercukura
1 šķipsniņa sāls
0,5 tējkarote Dr. Oetker vaniļas aromatizētāja
nedaudz Dr.Oetker rozā/ sarkanas pārtikas krāsvielas

Dekorēšanai:

150 g baltās šokolādes
nedaudz Dr.Oetker rozā/ sarkanas pārtikas krāsvielas

Piederumi:

2 cepšanas formas (ø 18 cm)
cepamais papīrs
virtuves svari
bļodas
roku mikseris
lāpstiņa
putotājs
termometrs
nazis
kūkas nazis
paletes nazis
mīklas griezējs
cepešpanna pārklāta ar cepamo papīru
karote

Pagatavošana

Pagatavošana

1

Pagatavošana

Biskvīts. Uzkarsējiet cepeškrāsni (karsēšana no augšas/ apakšas 180 ° C). Divu formu pamatus izklājiet ar cepamo papīru. Atdaliet olu baltumus no dzeltenumiem. Sajauciet miltus ar kukurūzas cieti un cepamo pulveri. Olu dzeltenumus samaisa ar 1/3 cukura, aromatizētāju un karsto ūdeni, tad visu saputo. Olu baltumus sakuļ ar atlikušo cukuru, vanilīna cukuru un sāli līdz viendabīgai masai, pamazām pievienojot olu dzeltenumu maisījumu. Tad, pa daļām, iejauciet klāt miltu maisījumu un visu samaisiet. Gatavo masu sadaliet divās vienādās daļās un izklājiet katru daļu uz atsevišķās formas. Izlīdziniet un cepiet cepeškrāsns vidējā plauktā aptuveni 20 minūtes. Izņemiet no krāsns un ļaujiet biskvītam pilnībā atdziest.

2

Franču sviesta krēms. Metāla traukā, kas novietots virs verdošās ūdens vannas, uzsildiet olu, cukuru un sāli, nepārtraukti maisot ar putotāju līdz maisījums sasniedz 85 ° C. Tiklīdz tas sasniedz pareizo temperatūru, noņemiet trauku no ūdens vannas un saputojiet maisījumu izmantojot rokas mikseri līdz maisījums atdziest līdz aptuveni 25 ° C. Tas var aizņemt aptuveni 20 min. Sakuļ mīksto sviestu līdz tas ir balts un krēmveidīgs. Tas prasīs apm. 5 min. Tad pamazām iemaisa olu maisījumu sviestā un pievieno aromatizētāju. Nomazgājiet un, izmantojot dvieli, nosusiniet avenes. 300 g Avenes saspaida un samaisa, tad izberž caur sietu, lai nav kauliņu. Pagatavoto aveņu biezeni pakāpeniski iemaisa sviesta krēmā.

3

Izņemiet gatavo biskvītu no formām un noņemiet cepamo papīru. Katru biskvītu sagrieziet horizontāli uz pusēm lai veidojas četras biskvīta kārtas. Uz katras biskvīta kārtas (izņemot augšējo kārtu) lieciet  sviesta krēmu un nedaudz avenes, vienmērīgi visu sadalot. Kārtojiet slāņus viens virs otra. Pēc tam, kad augšējā biskvīta kārta uzlikta, nolieciet biskvīta kūku malā, lai tā atdziest vismaz 1 st.

4

Krēma pārklājums. Ar rokas miksera palīdzību sakuliet kopā sviestu, pūdercukuru, sāli un aromatizētāju līdz izveidojas balts un gaisīgs maisījums. Tas var aizņemt dažas minūtes. Tad, masījumam pievienojiet rozā vai sarkano pārtikas krāsvielu tik daudz, cik jūsuprāt tas ir nepieciešams. Pēc tam pārklājiet kūku ar pagatavoto krēmu tā, lai kūka ir pilnībā pārklāta. Tad nolieciet, lai atdziest. Atlikušo krēma daļu nolieciet malā (istabas temperatūrā), jo tas būs nepieciešams flamingo spalvas piestiprināšanai.

5

Flamingo spalva. Nepārtraukti maisot izkausējiet balto šokolādi līdz tā pilnībā izkusīs traukā, kas novietots virs vidējā siltuma ūdens vannas. Pa to laiku sagatavojiet cepešpannu pārklātu ar cepamo papīru. Kad baltā šokolāde ir pilnībā izkususi, pievienojiet rozā vai sarkanās pārtikas krāsvielas pilienus tik daudz, cik jūsuprāt tas ir nepieciešams. Tad, uzlieciet aptuveni divas trešdaļas pagatavotas kuvertūras uz gludas virsmas un glazūrē t.i., izklājiet 2/3 izkausētās šokolādes uz virsmas, izmantojot mīklas griezēju, tad uzmanīgi nokasiet šokolādi un atkal sajauciet visu kopā. Atkārtojiet procesu līdz šokolāde atdziest līdz aptuveni 26 ° C. Tad sajauciet nokasīto šokolādi ar atlikušo silto šokolādi un maisiet līdz tas sasniedz 28–30 ° C. Izmantojot karoti, uzklājiet pagatavotu maisījumu uz cepešpannas, kura  pārklāta ar cepamo papīru. Pēc tam, ar to pašu karoti, veidojiet “lietus lāsi” tādā veidā, lai veidojās flamingo spalvu formu, tad atstājiet lai sacietē.

6

Uzmanīgi noņemiet flamingo spalvu no cepamā papīra un piestipriniet tās biskvīta kūkas augšdaļā. Lai piestiprinātu flamingo spalvu kūkas sānos, izmantojiet nelielu paletes nazi un nedaudz pagatavota krēma. Izgrieziet flamingo no griešanas veidnes, piestipriniet kūkas sānā un pasniedziet to.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.