„Cakepops“

Mīksti un garšīgi "Cakepops" - pagatavojiet un izmēģiniet!

20 - 25 gabals

izdodas viegli 45 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei „Cakepops“

Pagatavošana:

1 iepakojumos Dr. Oetker krēms tortei ar vaniļas aromātu
300 ml auksta piena (vaniļas krēma pagatavošanai)
400 g kakao (smalkmaizīšu vai cepumu)
50 g tumšās šokolādes
1 iepakojumos Dr. Oetker Baltās šokolādes garšas glazūra
1 iepakojumos Dr. Oetker Rozā cukura glazūra
1 iepakojumos Dr. Oetker zilā cukura glazūra
Dr. Oetker cukura dekori
Papīra kokteiļu salmiņi

Pagatavošana

Pagatavošana

1

Pagatavojiet DR. OETKER vaniļas krēmu, kā norādīts uz iepakojuma, bet bez sviesta.

2

Sasmalciniet smalkmaizītes vai cepumus, sajauciet ar krēmu un, no iegūtās masas, veidojiet bumbiņas ar diametru aptuveni 2,5 līdz 3 cm.

3

Izkausējiet šokolādi. Salmiņa galu iemērciet šokolādē, pēc tam ieduriet to bumbiņā un tādā veidā salmiņu ieduriet katrā bumbiņā. Ievietojiet bumbiņas ledusskapī uz 35-45 minūtēm.

4

Bļodā lej karstu ūdeni, ievietojiet glazūras paciņas un atstājiet, līdz glazūra kļūst silta un izkūst. Ar roku pārbaudiet vai visa glazūra ir izkususi.

5

Pārklājiet bumbiņas ar glazūru un iemērciet cukura dekoros.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.