Trīskrāsu želeja

Jauna garda recepte ikvienam, kas mīl gatavot desertus

1 porcija

izdodas viegli 60 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Trīskrāsu želeja

Jums vajadzēs:

1 iepakojumos Dr. Oetker želeja ar ērkšķogu garšu
1 iepakojumos Dr. Oetker Banānu garšas želeja
1 iepakojumos Dr. Oetker želeja zemeņu garšu
10 g Dr. Oetker želatīna
3 ēdamkarote ūdens
40 g cukura
150 ml piena
120 ml krējuma (ar tauku saturu vismaz 35%)
3 - 4 ēdamkarote iecienītā sīrupa (pēc izvēles)

Pagatavošana

Pagatavošana

1

Pagatavošana

Pagatavojiet ērkšķogu, banānu un zemeņu želeju, kā norādīts uz iepakojuma, ievietojiet trīs dažādos traukos un atdzesējiet ledusskapī.
Samaisiet želatīnu ar 3 ēdamkarotēm ūdens. Nelielā katliņā uz lēnas uguns karsē pienu un cukuru līdz vārīšanās temperatūrai. Noņemiet katlu no plīts un pievienojiet tam izšķīdināto želatīnu. Tad pievieno saldo krējumu. Lai ātrāk atdzesētu, trauku to iespējams iegremdēt aukstā ūdenī ar ledu.

2

Pagatavoto krāsaino želeju trauku apakšas uz neilgu laiku iegremdē karstā ūdenī, lai vieglāk varētu izņemt želeju no trauciņiem. Ar nazi sasmalciniet visas trīs želejas krāsas un ievietojiet gabaliņus veidnē deserta pagatavošanai. Pēc tam virsū uzklāj atdzesētu balto želeju. Ievietojiet trauku ledusskapī, lai atdzesētu desertu.

3

Izņemot desertu no trauka, ar nazi nogrieziet malas, lai atdalītu malas un apakšu, dažas sekundes iemērciet nazi karstā ūdenī. Pārklājiet trauku un visu apgrieziet otrādi, lai deserts varētu „krist“ traukā. dekorējiett desertu ar sīrupu un baudiet.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.