Rauga sirsniņas ar biezpienu

Šī vienkāršā recepte jums iemācīs, kā pagatavot divus ēdienus. Saldo, sirsniņas ar biezpienu, un sāļo, lielisku pamatni picai ar izvēlēto garnējumu.

30 vienības

nepieciešams mazliet patrenēties 30 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Rauga sirsniņas ar biezpienu

Jums vajadzēs:

125 ml ūdens (remdena)
7 g Dr.Oetker rauga
1 šķipsniņa sāls (un cukura)
30 ml olīveļļas
250 g miltu
180 g biezpiena (9%)
2 ēdamkarote cukura
1 tējkarote Dr. Oetker vanilīna cukurs
200 - 250 ml eļļas (fritēšanai: rafinēta saulespuķu, vīnogu kauliņu vai rapšu eļļa)
2 ēdamkarote Dr. Oetker kanēļa cukurs

Pagatavošana

Pagatavošana

Pagatavošana

*Izšķīdiniet raugu remdenā ūdenī, pievienojiet sāli un cukuru, eļļu un miltus.
Ja gatavojat mīklu picai, mīciet to labi un atstājiet to uzbriest. Tad veidojiet picas pamatni.

*Ja gatavojat sirsniņas ar biezpienu, pievienojiet mīklai biezpienu, cukuru, vaniļas cukuru un mīciet, līdz mīkla vairs nelīp pie plaukstām (aptuveni 2-3 minūtes). Mīklu ievietojiet bļodā, nosedziet to un atstājiet 1-2 stundas. Tad mīklu rullējiet līdz 1–1,5 cm biezumam un izspiediet sirdis. Ja jums nav veidņu, no kartona izgrieziet sirds kontūru un novietojiet to uz mīklas lai ar nazi izgrieztu vēlamo formu. Vai izmantojiet jebkuru citu formu.
Sirdis liek nelielā katliņā ar sakarsētu eļļu, gatavās sirdis novieto uz papīra dvieļa un apkaisa ar kanēļa cukuru un ļauj atdzist.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.