Rauga mīklas maize ar sauso raugu

Jauna garda recepte ikvienam, kas mīl gatavot konditorejas izstrādājumus>.

1 porcija

nepieciešams mazliet patrenēties 100 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Rauga mīklas maize ar sauso raugu

Rauga mīkla vajadzēs:

1 olas (m izm.)
200 ml piena (ar tauku saturu 3,5%)
1 iepakojumos sausais raugs (7 g)
500 g miltu
80 g cukura
80 g sviesta (izkausēts)
1 šķipsniņa sāls

Pagatavošana

Pagatavošana

Trauki un rīki

Bļoda, panna, trauku dvielis, ar cepamo papīru izklāta cepešpanna, mīklas birste

1

Pagatavošana

Lai pagatavotu mīklu, olu dzeltenumu atdaliet no olu baltuma. Sildiet pienu pannā līdz remdenai temperatūrai. Sajauc kopā raugu ar miltiem, pienu, cukuru, olu dzeltenumu, sviestu un sāli līdz mīkla kļūst elastīga, līdz virsma ir gluda un vairs nav lipīga. Ielieciet mīklu tīrā bļodā, pārklājiet ar trauku dvieli un ļaujiet apmēram stundu pacelties apm. 30-35 ° C, līdz tās izmērs ir dubultojies.

2

Vēlreiz mīciet mīklu un formējiet apaļā klaipā. Uzkarsē cepeškrāsni (augšējai un apakšējais režīms: 180 ° C, ar ventilatora palīdzību: 155 ° C). Novietojiet maizi uz cepešpannas, kas izklāta ar cepamo papīru, un ar nazi to apzīmējiet ar apm. 5 mm dziļu krustiņu. Sakuļ olu baltumu, apsmērē klaipiņu un cep apm. 30 minūtes.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.