Rauga maizītes

Jauna garda recepte ikvienam, kas mīl gatavot kūkas

1 vienība

izdodas viegli 120 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Rauga maizītes

Jums vajadzēs:

500 g miltu
50 g sviesta (izkausēta)
100 g cukura
1 olas
1 iepakojumos Dr. Oetker raugs (sausais)
1 tējkarote Dr. Oetker vanilīna cukurs
1 šķipsniņa sāls
300 ml piena (silta)
1 olas (olas dzeltenums)

Pildījumam Jums vajadzēs:

1 iepakojumos “Dr. Oetker” pudiņš ar saldā krējuma vai vaniļas garšu
300 ml piena
1 sauju rozīņu
1 tējkarote magoņu sēklas

Pagatavošana

Pagatavošana

Siltā pienā izšķīdina raugu, vaniļas cukuru, cukuru. Pievienojiet sāli, eļļu, miltus, izkausētu sviestu un sakultu olu un labi samaisiet. Mīciet mīklu, pārklājiet to ar audumu un atstājiet siltumā, lai tā paceltos – tās izmērs dubultotos. Pēc tam atkal mīciet mīklu, līdz tā kļūst gluda

Bulciņu mīklai pievienojiet rozīnes un veidojiet mīklas bumbiņas. Tās liek cepam pannā. Lieciet mīklas bumbiņas aplī, atstājot maz vietas, tā, lai cepšanas laikā tā saspiestos, lai iegūtu vienu maizītes klaipu. Vai arī ievērojiet lielākas atstarpes lai iegūtu vairākas bulciņas. Pārklāj bulciņas ar saputotu olas dzeltenumu un atstāj vēl 15-20 min. pacelties. Tad liek iepriekš sakarsētā cepeškrāsnī 180 ° C un cep apmēram 25 minūtes, līdz maizītes sāk brūnēt. Izceptas un atdzesētas maizītes izrotā ar cukura glazūru un glazūras zīmuļiem.

Pīrāgam Saulīte pusi mīklas izrullē uz, ar miltiem nokaisīta, cepamā papīra, apļa formā, pārklāj ar sagatavotu un atdzesētu pudiņu, visas pagatavošanas instrukcijas atradīsiet uz pudiņa iepakojuma. Virsū klāj izrullētu otru mīklas daļu, apļa formā. Vidū liek šablonu mazākam aplim un ar nazi iegriež, lai veidotos skaisti stari. Paņemiet divus "starus", vijiet tos kopā un saspiediet to galus cieši kopā. Veidojiet “sauli” ko apsmērē ar sakultu olas dzeltenumu un apkaisa ar magoņu sēklām, atstājiet vēl 15-20 min. pacelties. Tad liek iepriekš sakarsētā cepeškrāsnī 180 ° C un cep apmēram 25 minūtes, līdz maizīte sāk brūnēt.

Noderīgs padoms
Maizītes var pildīt ar saldinātu biezpiena pildījumu vai ievārījumu.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.