Dr. Oetker ziemas brīvdienu kēkss

Jauna garda recepte ikvienam, kas mīl gatavot kūkas

10 porcijas

nepieciešams mazliet patrenēties 90 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Dr. Oetker ziemas brīvdienu kēkss

Mīklai vajadzēs:

220 g sviesta (istabas temperatūrā)
200 g cukura
4 olas
1 šķipsniņa sāls
1 tējkarote Dr. Oetker vanilīna cukurs
220 g kviešu miltu
1 tējkarote Dr. Oetker cepšanas pulveris
1 smalki sarīvēta citrona vai apelsīna miza

Dekorēšanai vajadzēs:

2 iepakojumos Dr. Oetker Baltās šokolādes garšas glazūra (vai melnās šokolādes garšas glazūra)
1 iepakojumos Dr. Oetker cukura dekori
1 glāze dzērvenes un brūklenes
nedaudz salvijas lapu

Pagatavošana

Pagatavošana

1

Pagatavošana

Sviestu, cukuru, vaniļas cukuru un sāli saputo līdz vienmērīgai masai, tad iemaisa smalki sarīvētu citrona miziņu. Masā pa vienai iekuļ olas. Pēc tam iesijā miltus un cepamo pulveri, kārtīgi samaisa.

2

Mīklu lej vienā lielā vai divās mazākās formiņās un cep cepeškrāsnī 170-180°C apmēram 50 minūtes. Kūka izcepta, kad, tajā iespraužot koka iesmu, pie tā nekas nepielīp.

3

Konditorejas izstrādājumus atdzesē un pārklāj ar glazūru. To ir viegli pagatavot, visas instrukcijas atradīsiet uz iepakojuma. Dekorējiet ar ogām un gatavajiem rotājumiem virs, vēl nesastingušas glazūras, izrotājiet ar salvijas lapām.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.