Bišu kūka (ar burtiem un cipariem)

Jauna garda recepte ikvienam, kas mīl gatavot desertus!

10 - 12 porcijas

nepieciešams mazliet patrenēties 240 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Bišu kūka (ar burtiem un cipariem)

Biskvītam vajadzēs:

4 olas (M izmēra)
130 g cukura
0,5 tējkarote Dr. Oetker mandeļu aromatizētāja
3 ēdamkarote ūdens (karstā)
1 iepakojumos Dr. Oetker vanilīna cukurs (8g)
1 šķipsniņa sāls
75 g maltas mandeles
50 g kukurūzas cietes
1 ēdamkarote kakao pulveris
2 tējkarote Dr. Oetker cepšanas pulveris

Franču sviesta krēmam:

4 olas (M izmēra, istabas temperatūras)
150 g cukura
1 šķipsniņa sāls
375 g mīksta sviesta
1 tējkarote Dr. Oetker vaniļas aromatizētāja
75 g medus

Krēma pārklājumam:

250 g sviesta
250 g pūdercukura
1 šķipsniņa sāls
1 tējkarote Dr. Oetker vaniļas aromatizētāja

Dekorēšanai:

100 g baltās cukura masas
nedaudz Dr. Oetker oranžas pārtikas krāsvielas
1 nedaudz Dr. Oetker dzeltenas pārtikas krāsvielas

Piederumi:

cepšanas forma (ø 20 cm)
cepamais papīrs
virtuves svari
bļodas
roku mikseris
lāpstiņa
putotājs
termometrs
nazis
kūkas nazis
paletes nazis
mīklas griezējs
virtuves ritošā tapa

Pagatavošana

Pagatavošana

1

Pagatavošana

Biskvīts. Uzkarsējiet cepeškrāsni (karsēšana no augšas/ apakšas 180 ° C). Cepšanas formas pamatu izklājiet ar cepamo papīru. Atdaliet olu baltumus no dzeltenumiem. Sajauciet maltas mandeles ar kukurūzas cieti, kakao pulveri un cepamo pulveri. Olu dzeltenumus samaisa ar 1/3 cukura, aromatizētāju un karsto ūdeni, tad visu saputo. Olu baltumus sakuļ ar atlikušo cukuru, vanilīna cukuru un sāli līdz viendabīgai masai, pamazām pievienojot olu dzeltenumu maisījumu. Tad, pa daļām, iejauciet klāt mandeļu maisījumu un visu samaisiet. Gatavo masu izklājiet uz cepšanas formas. Izlīdziniet un cepiet cepeškrāsns vidējā plauktā aptuveni 35 minūtes. Izņemiet no krāsns un ļaujiet biskvītam pilnībā atdziest.

2

Franču sviesta krēms. Metāla traukā, kas novietots virs verdošās ūdens vannas, uzsildiet olu, cukuru un sāli, nepārtraukti maisot ar putotāju līdz maisījums sasniedz 85 ° C. Tiklīdz tas sasniedz pareizo temperatūru, noņemiet trauku no ūdens vannas un saputojiet maisījumu izmantojot rokas mikseri līdz maisījums atdziest līdz aptuveni 25 ° C. Tas var aizņemt aptuveni 20 min. Sakuļ mīksto sviestu līdz tas ir balts un krēmveidīgs. Tas prasīs apm. 5 min. Tad pamazām iemaisa olu maisījumu sviestā un pievieno aromatizētāju un medu.

3

Izņemiet gatavo biskvītu no formas un noņemiet cepamo papīru. Pārgrieziet biskvītu horizontāli, tā lai veidojas trīs biskvīta kārtas. Uz katras biskvīta kārtas (izņemot augšējo kārtu) lieciet sviesta krēmu. Kārtojiet slāņus viens virs otra. Pēc tam, kad augšējā biskvīta kārta uzlikta, nolieciet biskvīta kūku malā, lai tā atdziest vismaz 1 st.

4

Krēma pārklājums. Ar rokas miksera palīdzību sakuliet kopā sviestu, pūdercukuru, sāli un aromatizētāju līdz izveidojas balts un gaisīgs maisījums. Tas var aizņemt dažas minūtes. Pēc tam pārklājiet kūku ar pagatavoto krēmu tā, lai kūka ir pilnībā pārklāta. Tad nolieciet, lai atdziest.

5

Medus šūniņas. Ar oranžo un dzelteno pārtikas krāsvielām izkrāsojiet cukura masu un izrullējiet to 2 mm biezās loksnēs. Ar lāpstiņu izgrieziet sešstūrus un piestirpiniet kūkas malās tā, lai veidojās medus šūniņu raksts. Izgrieziet bites no griešanas veidnes, piestipriniet pie kūkas un pasniedziet to.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.