Aveņu zefīri

Jauna garda recepte ikvienam, kas mīl gatavot desertus

12 - 15 gabals

izdodas viegli 30 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Aveņu zefīri

Lai pagatavotu zefīrus, Tev vajadzēs:

300 g cukura
4 olu baltumi
1 tējkarote Dr. Oetker vanilīna cukura
1 šķipsniņa sāls
20 g Dr. Oetker želatīna
100 ml Aveņu sulas
1 ēdamkarote pūdercukura

Pagatavošana

Pagatavošana

Pagatavošana


1

Katliņā ieber 1 ēdamkaroti pūdercukura, tad parasto cukuru, pievieno 100 ml ūdens. Tad liek uz vidējās uguns un maisot vāra, līdz viss cukurs izšķīdis. Pēc tam noņemiet katliņu no plīts un ļaujiet cukura maisījumam (sīrupam) atdzist. Metāla traukā ieber želatīnu, aplej to ar 100 ml aukstā ūdens un, maisot, karsē uz lēnas uguns, līdz želatīns pilnībā izkūst. Tad ļauj, lai želatīns nedaudz atdziest un pievieno to cukura sīrupam.


2

Olu baltumus sakuļ ar sāli un vanilīna cukuru līdz veidojās stingras putas. Tad pievieno klāt cukura sīrupa un želatīna maisījumu un visu sakuļ (4-5 minūtes). Pusi no iegūtās zefīru masas vienmērīgā slānī izklāj uz cepešpannas (15x20 cm).


3

Atlikušā zefīra masā pievieno aveņu sulu, visu samaisa un izklāj virsū baltam zefīra slānim. Aptuveni 1-2 stundas atdzesējiet ledusskapī. Tad sagrieziet gabaliņos, pēc garšas pārkaisiet ar pūdercukuru un pasniedziet.


Lai labi garšo!

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.