Ābolu pīrāgs

Jauna garda recepte ikvienam, kas mīl gatavot kūkas

6 - 8 porcijas

nepieciešams mazliet patrenēties 20 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Ābolu pīrāgs

Jums vajadzēs:

6 - 8 āboli (mazgāti)
1 ēdamkarote ruma (vai brendija)
1 citronu sula
1 ēdamkarote brūnā cukura
80 g miltu
1 tējkarote Dr. Oetker cepšanas pulveris
1 šķipsniņa sāls
50 g sviesta
2 olas
75 g cukura
1 tējkarote Dr. Oetker vanilīna cukurs (vai 1/2 tējkarotes vaniļas aromāta)
1 ēdamkarote pūdercukura
1 iepakojumos Dr. Oetker vaniļas mērces
250 - 300 ml piena

Pagatavošana

Pagatavošana

1

Pusi ābolus sagrieziet kubiņos, ievietojiet bļodā, pievienojiet rumu, citronu sulu, brūno cukuru un samaisiet.

2

Bļodā sajauc miltus ar cepamo pulveri un sāli, pievieno izkausētu un atdzesētu sviestu, samaisa, saputo olas ar vaniļas cukuru vai vaniļas aromātu labi iemaisa mīklā. Tad mīklai pievienojiet sagrieztos ābolus. Ielejiet mīklu pannā ar 23 cm diametra, kas izklāta ar cepamo papīru.

3

Atlikušos ābolus sagrieziet plānās šķēlēs, iemērciet katru šķēlīti atlikušajā ruma, cukura un citronu sulas sīrupā un klājiet uz mīklas virsas. Cep cepeškrāsnī 160-180 ° C apmēram 1h – 1h 15min. Ja kūkas virsma pārāk ātri brūnējas, pārklājiet to ar foliju. Izceptu un atdzesētu pīrāgu apkaisa ar pūdercukuru.

4

Mērcei, labi samaisiet Dr. Oetker vaniļas mērces iepakojuma saturu ar pienu. Negatavojiet mērci iepriekš - to pagatavo tieši pirms pasniegšanas!

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.