Vaniļas piena želejas kūka ar ķiršiem

Jauna garda recepte ikvienam, kas mīl gatavot kūkas

7 porcijas

nepieciešams mazliet patrenēties 30 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Vaniļas piena želejas kūka ar ķiršiem

Jums vajadzēs:

7 iepakojumos Dr. Oetker Milkshake (ar vaniļas vai banānu garšu)
1,5 l piena
3 iepakojumos Dr. Oetker želatīna (plāksnītēs)
0,5 kg ķiršu
2 - 3 ēdamkarote cukura

Pagatavošana

Pagatavošana

1

Nomazgājiet ķiršu. Izņemiet kauliņus, sadalot ogas uz pusēm. Ielieciet bļodā un pievienojiet cukuru. Laiku pa laikam apmaisiet, lai izšķīdinātu cukuru.

2

Ielej pienu traukā, pievieno želatīna loksnes un 10 minūtes atstāt uzbriest. Tad uzsildiet pienu, lai izkausētu želatīnu, nepārtraukti maisot nelielā siltumā.

3

Noņemiet pienu no plīts un atstājiet atdzist. Pievienojiet “Dr.Oetker Milkshake” iepakojumu saturu atdzesētajam pienam, izmaisa un lej želejas formā, pārlej ar cukurotajiem ķiršiem.

4

Ievietojiet trauku ledusskapī un notur 2 stundas, lai želeja sastingst. Pēc tam uz dažām sekundēm iemērciet veidni traukā ar siltu ūdeni (Tā, lai ūdens nesaskaras ar želeju), novieto uz servēšanas trauka un apgrieziet formu otrādi, lai desertu novietotu uz šķīvja. Rotā to ar ogām, kuras var pārkaisīt ar pūdercukuru.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.