Mandeļu kūka ar saldā krējuma krēmu un ogām

Jauna garda recepte ikvienam, kas mīl gatavot kūkas

1 vienība

nepieciešams mazliet patrenēties 120 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Mandeļu kūka ar saldā krējuma krēmu un ogām

Biskvītam būs nepieciešams:

220 g sviesta
1 tējkarote Dr. Oetker vanilīna cukurs
280 g cukura
6 olas
330 g miltu
0,5 tējkarote Dr. Oetker cepšanas pulveris
270 g maltu mandeļu
1 šķipsniņa sāls
160 - 180 ml piena

Krēmam būs nepieciešams:

1 iepakojumos Dr.Oetker „Cremilla"
100 ml piena
100 ml saldā krējuma
0,6 - 0,8 kg zemenes
2 - 3 ēdamkarote cukura

Pagatavošana

Pagatavošana

1

Ņem sviestu istabas temperatūrā un pievieno vaniļas cukuru un cukuru un maisa līdz vienmērīgai masai. Pa vienai pievieno olas un masu kuļ līdz stingrām putām. Kad masa kļūst stingra, pievieno miltus, cepamo pulveri, mandeles, sāli un pienu. Visu kārtīgi sajauc. Ielej vienu trešdaļu sagatavotās mīklas 20 cm diametrā cepam traukā un cep 160 ° C temperatūrā 30 minūtes. Cepiet vēl divas tādas biskvīta kārtas no atlikušās mīklas var pievienot ar dakšiņu sasmalcinātas vai rīvētās ogas nedaudz.

2

Nomazgājiet zemenes. Vienu trešdaļu vai pusi no tām sajauc ar cukuru.
Krēmam ņem iepakojumu “Dr. Oetker Cremilla” un sajauciet ar pienu un saldo krējumu, puto līdz stingrām putām. Uz izceptajiem biskvīta slāņiem kārto 3-4 ēdamkarotes rīvētas zemenes un atstājiet uz 20 minūtēm „uzsūkties“. Tad klāj 2-3 ēdamkarotes krēma un vienmērīgi izklājiet pa biskvītu.  Novietojiet nākamo slāni uz virsas (nespiediet pārāk cieši), uzklājiet nākamo krēma kārtu un klājiet krēmu uz sāniem. Lieciet kūku ledusskapī un noturiet 3 stundas. Tad izrotājiet ar atlikušajām zemenēm.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.