Lieldienu vaniļas kēkss

Dr. Oetker LIELDIENU receptes tapušas sadarbībā ar Ievas Virtuvi

1 vienība

izdodas viegli 60 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Lieldienu vaniļas kēkss

Lai pagatavotu kēksu, Tev vajadzēs:

200 g miltu
175 g mīksta sviesta
130 g cukura
130 ml piena
3 olas
2 tējkarote Dr. Oetker vanilīna cukura
1,5 tējkarote Dr. Oetker cepšanas pulveris
1 šķipsniņa sāls
1 iepakojumos Dr. Oetker Baltās šokolādes garšas glazūra
1 Krāsainas konfekšu oliņas
1 Mazi timiāna zaļumiņi

Pagatavošana

Pagatavošana

1

Pagatavošana

Bļodā saputo sviestu ar cukuru, pa vienai pieputo olas.

2

Citā bļodā iesijā miltus, sajauc ar cepamo pulveri, sāli, vanilīna cukuru. Miltu maisījumu pārmaiņus ar pienu vairākos paņēmienos iemaisa sviesta un olu putojumā.

3

Mīklu liek ietaukotā, ar miltiem izkaisītā kēksa veidnē. Cep krāsnī 170 grādu temperatūrā 50–60 minūtes. Izņemtu no veidnes un atdzesētu pārklāj ar balto glazūru, grezno ar konfekšu oliņām un timiāna zaļumiņiem.
Lai labi garšo!

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.