“Dr. Oetker” Šokolādes kūka

Jauna garda recepte ikvienam, kas mīl gatavot kūkas

10 porcijas

nepieciešams mazliet patrenēties 90 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei “Dr. Oetker” Šokolādes kūka

Jums vajadzēs:

5 olas
1 šķipsniņa sāls
150 g tumšās šokolādes
175 g mīksta sviesta
175 g cukura
1 tējkarote Dr. Oetker vanilīna cukurs
100 g miltu
100 g mandeļu miltu
1,5 tējkarote Dr. Oetker cepšanas pulveris

Pildījumam un dekorēšanai Jums vajadzēs:

150 g tumšās šokolādes
50 g sviesta
120 ml saldā krējuma (35%)
2 ēdamkarote cukura
3 - 5 vīģes (mazgātas)
1 tējkarote Dr. Oetker Saldā krējuma biezinātājs
50 g pūdercukura
Dr. Oetker gatavie rotājumi

Pagatavošana

Pagatavošana

1

Olas sakuļ ar sāli līdz stingrām putām. Mīklai paredzētajā traukā, izkausē šokolādi karsta ūdens peldē. Bļodā sajauc sviestu ar cukuru un “Dr.Oetker” vanilīna cukuru, līdz masa viendabīga. Pa vienai iemaisa sakultās olas un maisa, līdz viendabīgai masai. Tad pievienojiet masu šokolādei, iesijājiet miltus un mandeļu miltus, “Dr.Oetker” cepšanas pulveri. Maisa līdz masa kļūst viendabīga. Mīklu sadala uz pusēm, pusi mīklas klāj cepešpannā, kas izklāta ar papīru apmēram 20 cm diametrā, un cep 25 minūtes. 180 ° C krāsnī. Cepiet tāpat arī atlikušo otru mīklas daļu. Atdzesē abas izceptās kārtas.

2

Pildījuma pagatavošanai, šokolādi, sviestu, 4 ēdamkarotes saldā krējuma liek metāla bļodā un, maisot, karsējiet virs trauka ar karstu ūdeni, līdz masa kļūst krēmveidīga.
Atstāj atdzist. Saputojiet atlikušo saldo krējumu ar “Dr.Oetker” saldā krējuma biezinātāju un pūdercukuru.

3

Uz kūkas apakšējā slāņa klājiet pusi no pildījuma šokolādes masas, uz tās klājiet putukrējumu, pēc tam lieciet mīklas augšējo slāni. Pārklājiet to ar atlikušo šokolādes masu, izrotājiet ar vīģēm un “Dr.Oetker” gatavajiem rotājumiem.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.