Vegāniskie Ziemassvētku cepumi

Jauna garda recepte ikvienam, kas mīl gatavot konditorejas izstrādājumus

20 vienības

nepieciešams mazliet patrenēties 25 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Vegāniskie Ziemassvētku cepumi

Gaišai mīklai:

50 g margarīna
75 g pūdercukura
1 tējkarote Dr. Oetker vaniļas cukurs
140 g miltu
2 ēdamkarote auksta ūdens

Tumšai mīklai:

140 g miltu
10 g kakao
50 g margarīna
2 g pūdercukura
2 ēdamkarote auksta ūdens

Pagatavošana

Pagatavošana

Trauki un piederumi

Bļoda, pārtikas plēve, cepamais papīrs, mīklas rullis, nazis, griešanas dēlītis, dzesēšanas statīvs.

1

Pagatavošana

Gaišai mīklai: liek visas sastāvdaļas bļodā un ar rokām mīciet līdz viendabīgai mīklas masai. Mīklu ietin pārtikas plēvē un liek ledusskapī uz apmēram 10 minūtēm.

2

Tumšai mīklai: sajauciet miltus un kakao un pievienojiet pārējās sastāvdaļas. Atkal mīciet ar rokām līdz viendabīgai mīklas masai, ietiniet pārtikas plēvē un liek ledusskapī uz apmēram 10 minūtēm.

3

Gaišo mīklu izrullē 0,5 cm biezā taisnstūrī starp divām cepamā papīra loksnēm. Starp divām cepamā papīra loksnēm izrullē arī tumšāko mīklu vienādos izmēros ar gaišo, novieto to virsū gaišākajai mīklai un saspiež kopā. Mīklu sarullē, sākot ar garo pusi, iesaiņo pārtikas plēvē un liek ledusskapī vēl 20 minūtēm.

4

Uzkarsē cepeškrāsni (augšējā un apakšējā daļa: 180 ° C / ar ventilatoru: 155 ° C). Sagatavoto mīklas rullīti sagrieziet 1 cm biezos apļos, novietojiet uz cepešpannas, kas izklāta ar cepamo papīru, un cepiet uz vidējā režģa apmēram 25 minūtes. Izņemiet cepumus no cepeškrāsns un ļaujiet atdzist uz dzesēšanas statīva.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.