Spokainā uzkoda

Mazās picas ar spoku formas sieru

16 gabals

nepieciešams mazliet patrenēties 40 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Spokainā uzkoda

Tomātu mērcei:

1 maza izmēra sīpols
1 daiviņa ķiploka
1 - 2 ēdamkarote augu eļļas
1 iepakojumos Dr. Oetker vanilīna cukurs
250 g mizotu tomātu (var būt konservēti)
nedaudz citronu sula sāls, oregano, svaigi malti pipari

Mīklai:

400 g kviešu miltu
2 tējkarote Dr. Oetker cepšanas pulveris
250 g zema tauku satura biezpiens
75 ml piena
125 ml augu eļļas
1 tējkarote sāls

Virskārtai:

200 g siers Gouda plānās šķēlēs
16 salami desu šķēles
raudene

Dekorē:

kimenes vai piparu graudiņi

Pagatavošana

Pagatavošana

1

Tomātu mērce

Nomizo sīpolus un ķiplokus un smalki sagriež. Uzkarsē eļļu pannā. Pievieno sīpolus un ķiplokus un sautē. Pievieno vaniļas cukuru un tomātus, uzkarsē līdz vārīšanās temperatūrai un sautē uz lēnas uguns, apmēram 10 minūtes, nenosedzot pannu. Sagatavotajai mērci pievieno citrona sulu, oregano, sāli un piparus.

2

Mīkla

Sajaciet miltus ar cepamo pulveri. Pievienojiet mīklai pārējās sastāvdaļas un kārtīgi samaisiet, līdz tā kļūst vindabīga. Sagrieziet iegūto mīklu mazos gabaliņos (16 gab.), veidojiet tos, lai iegūtu apļveida formu aptuveni 10 cm diametrā. Lieciet tos uz cepšanas, kas izklāta ar cepampapīru.
Izklājiet pagatavoto tomātu mērci uz picas pamatnēm (atstājiet nelielu maliņu), uzlieciet salami desu, apkaisa ar raudeni.
Cep iepriekš uzkarsētā cepeškrāsnā 180 grādos apmēram 10 minūtes.
Izņemiet pannu no cepeškrāsns un uzlieciet siera spokus, kas iepriekš izgatavoti no siera sķēlēm (Jūs varat tos pagatavot izmantojot formiņu, ja jums tāda ir, vai ar nazi izgriezt nepieciešamo formu) un liek atpakaļ krāsnī uz vēl apmēram 6-8 minūtes. Dekorē izmantojot ķimenes vai piparu graudiņus acīm.
Ja visas picas neitilpst veinā pannā, Jūs variet tos cept divās kārtās.
Lai labi garšo!

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.