Pavlova ar ogām un šokolādes mērci

Viegla un pūkaina kūka vasaras svinībām!

5 - 6 porcijas

nepieciešams mazliet patrenēties 60 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Pavlova ar ogām un šokolādes mērci

Sastāvdaļas:

3 olu baltumi
160 g cukura
1 iepakojumos Dr. Oetker šokolādes garšas desertu mērce
1 iepakojumos DR. OETKER krēms tortei ar aveņu aromātu
300 g saldā krējuma (krēma pagatavošanai)
Dažādas ogas, piparmētru lapas
pūdercukurs

Pagatavošana

Pagatavošana

1

Atdaliet olu baltumus no dzeltenumiem.

2

Sāciet baltumus putot, līdz ko veidojas putas, lēnām pievienojiet cukuru. Putojiet, līdz cukurs ir izkusis un masa kļūst stingra un saglabā savu formu.

3

Klājiet mīklu, ar cepamo papīru izklātā, cepešpannā, izlīdziniet to aplī un apmēram stundu cepiet iepriekš uzkarsētā cepeškrāsnī 100 ° C temperatūrā. Atdzesējiet to. Pārlej ar DR. OETKER ar šokolādes garšas desertu mērci.

4

Pagatavojiet DR. OETKER aveņu krēmu ar aveņu gabaliņiem, kā norādīts uz iepakojuma, lieciet krēmu uz gaisīgās pamatnes un dekorējiet ar ogām un piparmētru. Apkaisa ar pūdercukuru.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.