MINI KIVI deserts

Jauna garda recepte ikvienam, kas mīl gatavot desertus

8 vienības

izdodas viegli 35 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei MINI KIVI deserts

Pamatne:

120 g sviesta cepumi ar kakao garšu
2 ēdamkarote ruma
70 g mīksta sviesta

Kremui:

5 kivi
700 g jogurta
100 g pūdercukura
1 iepakojumos Dr. Oetker vanilīna cukurs
1 iepakojumos Dr. Oetker želatīna
100 ml ūdens

Pagatavošana

Pagatavošana

1

Deserta pamatam sasmalciniet sviesta cepumi ar kakao garšu. Ielieciet bļodā sasmalcinātos cepumus un pievienojiet rumu. Pievienojiet sviestu un mīciet, līdz masa kļūst viendabīga.

2

Legūto masu ar karoti kārtojiet formiņās un piespiediet pamatni ar karoti.

3

Ja jums nav formiņas ar noņemamu apakšu, varat izmantot ierasto maffinu formiņu, pirms tam izklājot to ar cepamo papīru vai pārtikas plēvi, tā, lai tās malas būtu pāri formiņas malai. Deserta pamatnes masu sadaliet formiņās un piespiediet pamatni ar karoti.

4

Nomazgājiet kivi un sagrieziet 1 cm biezās šķēlēs. Sagrieztās šķēles kārto gar formiņas malām. Atsevišķā traukā sajauc jogurtu ar cukuru un vaniļas cukuru. Ņem trauku, želatīna sagatavošanai – visus norādījumus atradīsiet uz iepakojuma, pievienojiet sagatavoto želatīnu jogurta maisījumam un kārtīgi izmaisiet. Lieciet iegūto masu deserta formās virs pamatnes, tā, lai pilnībā noklātu kivi šķēles. Vismaz 2 stundas tur ledusskapī, līdz tā sastingusi. Pēc tal noņem pārtikas plēves malu ņemšanas noņemiet kūkas no veidnēm un novietojiet to uz paplātes. Izdaiļojiet virsmu ar kivi gabaliņiem
Lai labi garšo!

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.