Biskvīts ar panakota un ogām

Jauna garda recepte ikvienam, kas mīl gatavot desertus

10 porcijas

nepieciešams mazliet patrenēties 210 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Biskvīts ar panakota un ogām

Mīklai Jums vajadzēs:

4 olas (L)
120 g cukura
1 iepakojumos Dr. Oetker vanilīna cukurs
1 šķipsniņa sāls
150 g miltu
1 g Dr. Oetker cepšanas pulveris
2 - 3 ēdamkarote kakao

Pildījumam Jums vajadzēs:

3 iepakojumos Dr. Oetker deserta „Panna Cotta“
700 ml piena
400 ml saldā krējuma (35%)
150 g cukura
150 g kazenes un avenes

Pagatavošana

Pagatavošana

1

Pamatne

Puto olas, peivieno sāli, cukuru un vaniļas cukuru puto līdz stingrām putām. Iesijājiet miltus, cepamo pulveri un kakao un labi samaisiet. Mīklu ielej cepešpannā, kas izklāta ar cepamo papīru (35x35 cm). Cepiet 180 ° C temperatūrā cepeškrāsnī apmēram 15 minūtes. Atstājiet biskvītu atdzist.

2

Pildījums

Pildījumam sajauciet  Dr.Oetker deserta „Panna Cotta“ maisījumu ar cukuru un 200 ml piena. Atlikušo pienu un krējumu vāra nelielā katliņā un pēc tam pievieno sagatavotajam maisījumam. Vāra 1 minūti, maisot, līdz cukurs ir izšķīdis. Tad noņemiet no plīts un atstājiet atdzist.
Atdzisušu biskvītu pārgriež horizontāli uz pusēm.

3

Vienu no daļām liek formā, kas izklāta ar cepamo papīru un bagātīgi pārklāj ar sagatavoto krēmu (lai krēmu būtu vieglāk klāt, ieteicams to iepriekš paturēt neilgu laiku saldētavā) un ogām. Virsū liek otru biskvīta daļu un viegli piespiediet  (uz otrā slāņa var novietot koka dēlīti, lai vielmērīgi piespiestu).klāj atlikušo krēma daļu. 
 
Ievietojiet kūku saldētavā 2-3 stundām un tad gatavs baudīšanai.
 
Lai labi garšo!

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.