Šokolādes vafeles ar želeju

Jauna garda recepte ikvienam, kas mīl gatavot desertus

par apakšējo lietu 2 porcijas

nepieciešams mazliet patrenēties 40 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Šokolādes vafeles ar želeju

Šokolādes vafelēm:

4 olas
400 ml piena
30 g cukura
1 tējkarote Dr. Oetker vanilīna cukurs
50 g sviesta (izkausēta)
200 g miltu
50 g kakao
1 tējkarote Dr. Oetker cepšanas pulveris

Krēmam:

250 g krēm-siera
50 g pūdercukura
1 iepakojumos Dr.Oetker vaniļas aromāta
250 g saldā krējuma (putošanai)

Želejas sirsniņām:

1 nedaudz eļļas (lai ietaukotu veidni)
1 iepakojumos Dr. Oetker Aveņu želeja
400 ml ūdens

Pagatavošana

Pagatavošana

Pagatavošana

Uzkarsē 400 ml ūdens un kārtīgi maisot, izšķīdina tajā 1 iepakojumu Dr.Oekter Aveņu želejas. Ņem veidni saldēšanai sirsniņu formā ar nelielu daudzumu eļļas, ietauko veidni, lej sagatavoto želejas maisījumu formiņās un liek saldētavā, lai sastingst.
Mīklas pagatavošanai, sajauc olas ar pienu, pievieno cukuru, Dr.Oetker vaniļas cukuru un izkausētu sviestu,  visu kārtīgi izmaisa.
Pievieno miltus, kakao un 1 tējkaroti Dr.Oetker cepamā pulvera, visu puto līdz masa kļūst viendabīga. Uzkarsē vafeļu pannu un pannā lej sagatavoto mīklu cepties. Kad vafele kļūst zeltaini brūnas no abām pusēm un ir izcepusies, ņem laukā un cep nākamo.
Pagatavo krēmu. Liek traukā, kas piemērots putošanai, krēm-sieru, pūdercukuru un pievieno 1 iepakojumu 2 ml Dr.Oetker vaniļas aromāta un saldo krējumu putošanai, puto līdz masa kļūts stingra.
Dekorē izceptās vafeles ar krēmu un želejas sirsniņām. Papildus dekorēšanai iesakām izmantot Dr.Oetker glazūru ar šokolādes garšu.
Lai labi garšo!

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.