Juridiskā informācija

Šo vietni vada Dr. Oetker Lietuva (turpmāk tekstā - "mēs"). Mājas lapā mēs vēlētos Jūs informēt par mūsu uzņēmumu, produktiem un darbībām.

Šī juridiskā informācija regulē mūsu tīmekļa lapu izmantošanu. Atsevišķos gadījumos var būt nepieciešami citi noteikumi, piemēram, izmantojot vietnes, kuras ir pieejamas tikai reģistrētiem lietotājiem. Šādos gadījumos Jūs atradīsit papildu informāciju attiecīgajās vietnēs.

1. Izmantojot mūsu vietni

Jums ir tiesības apskatīt, saglabāt un lejupielādēt mūsu vietnes informācijas saturu privātiem vai  žurnālistiskas nolūkiem. Lai publiski izplatītu vai padarītu pieejamu informāciju, ir nepieciešama mūsu iepriekšēja rakstiska piekrišana. Ar mūsu piekrišanu lietošana ir bez maksas, taču ir jānodrošina šāda autortiesību paziņojuma kopija skaidri redzamā un salasāmā veidā: © Dr. Oetker Lietuva

Citas lietošanas darbības ir aizliegtas. Tas, jo īpaši attiecas uz informācijas satura vai tā daļas maiņu vai apstrādi.

Mēs vienmēr sniedzam atbilstošu juridisko informāciju. Tādēļ var būt nepieciešams saskaņot juridisko informāciju ar mainītiem faktiskajiem vai juridiskajiem nosacījumiem. Izmantojot mūsu vietni, Jūs atzīstat pašreizējo juridisko informāciju.

Pārkāpjot šīs juridiskās informācijas regulēšanas noteikumus, tas uzliek par pienākumu apturēt šīs darbības un novērst to radītās sekas, proti, pārtraukt operācijas pienācīgu izmantošanu un iznīcināt iespējamās kopijas. Mēs paturam tiesības iesniegt papildu prasības, jo īpaši prasības par zaudējumu atlīdzību.

2. Uzņēmējdarbības aizsardzības tiesības

Teksti, kurus Jūs iegūstat mūsu tīmekļa lapās, ir aizsargāti ar Autortiesību likumu. Tas jo īpaši attiecas uz vietnes satura struktūru, kā arī tekstiem, fotoattēliem, audio un video failiem un datubāzēm.

Mūsu tīmekļa lapās izmantotie produktu nosaukumi un produktu apzīmējumi ir aizsargāti ar Preču zīmi un / vai Konkurences likumu. Tas, jo īpaši attiecas uz preču zīmēm, preču nosaukumiem un iepakojuma formu (maketēšana). Kā arī, mūsu produkti ir aizsargāti arī citādā veidā, piemēram, garšas īpašības, lietojums vai patenta tiesības. 

Jebkura nelikumīga mūsu vietnes, produktu nosaukumu, produktu dizaina vai produktu izmantošana nozīmē mūsu autortiesību, preču zīmju, konkurences tiesību vai citu uzņēmējdarbības aizsardzības tiesību pārkāpumu.

3. Atbildība par mūsu informācijas saturu

Mūsu tīmekļa vietnes informācijas saturs tiek rūpīgi pārbaudīts. Tomēr mēs neuzņemamies garantiju vai atbildību par informācijas satura precizitāti un pilnīgumu.

Mūsu atbildība par zaudējumiem mūsu vietnes izmantošanas rezultātā, neatkarīgi no juridiskā iemesla, ir ierobežota ar tādiem zaudējumiem, kā mūsu vai mūsu palīgu tīša rīcība ar nodomu vai rupjas neuzmanības dēļ - dzīvības atņemšana, miesas bojājumu nodarīšana vai veselības traucējumu gadījumā. Gadījumā, ja tiek pārkāptas būtiskas līgumsaistības nolaidības dēļ, mēs reaģējam tikai uz zaudējumu apmēru, ko radījis paredzamais zaudējums. Tas nav pakļauts produktu drošības likumam.

Šis atbildības ierobežojums attiecas arī uz vietnes izmantošanu un informācijas satura lejupielādi. Tāpēc pirms failu un informācijas lejupielādes lūdzam Jūs veikt atbilstošu vīrusu aizsardzību.

4. Atbildība par svešzemju informācijas saturu

Mūsu tīmekļa vietne var saturēt hipersaites (tā sauktās ,,saites“), ar tīmekļa vietnēm, kas ir trešo personu pārvaldītas ("svešinieku vietas"). Turklāt mūsu vietnē var būt diskusiju forumi (Tā sauktās „tērzēšanas“), kurā trešās personas var izteikt savu viedokli par jebkuru tēmu („svešinieki raksta“).

Mēs neesam atbildīgi par svešinieku vietņu un svešinieku rakstiem, jo ​​īpaši par tiesību aktu pārkāpumiem un trešo personu tiesībām. Mēs nenesam atbildību par svešu interneta vietņu saturu, gluži pretēji, mēs skaidri nošķiram sevi no šī informācijas satura.

Ja konstatēsim, ka svešinieku vietnes un svešinieki aizskar likuma normas un trešo personu tiesības, mēs dzēsīsim saiti, interviju vai rakstu, ja tas ir juridiski un tehniski iespējama.

Mēs novērtēsim Jūsu ieteiktās saites.

Diskusiju forumi aizliedz iesniegt materiālus, kas pārkāpj likumu vai pārkāpj trešo personu tiesības. Tas, jo īpaši, attiecas uz nievājošiem, blāviem, dzēlīgiem vai pornogrāfiskiem materiāliem. 

Strīdu risināšana - elektroniskais risinājums: ES nodrošina platformu, lai atrisinātu elektroniskos strīdus, kas izriet no tiešsaistes līgumiem. Lūdzu, skatiet ec.europa.eu.  Alternatīva strīdu risināšana: mēs negribam, un mums nav pienākums piedalīties alternatīvos strīdu izšķiršanas procesos, patērētāju šķīrējtiesā.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.