Jautājumi un atbildes

Ja Jūsu jautājums nav norādīts, lūdzu, rakstiet mums.

Jautājumi un atbildes par cepšanu, produktiem, un to sastāvu.

Vai ruma aromāts satur alkoholu?

Mūsu ruma aromāts satur dabiskas un imitējošas aromatizējošās vielas un ekstraktus (garša ir līdzīga ruma garšai) un šķīdinātāju - ūdeni un propilēnglikolu. Saskaņā ar piegādātāja datiem etilspirts nav iekļauts.

 

Kas slēpjas aiz E 471 un E 472 no a līdz f?

E 471 ir taukskābju monoglicerīdi un diglicerīdi, ko uzskata par nekaitīgu lietošanai uzturā. E 472 a līdz f ir taukskābju monoglicerīdi un diglicerīdi, kas esterificēti ar uzturvielām - etiķi, pienu vai citronskābi.

Mazos daudzumos monoglicerīdi un diglicerīdi ir dabīgos taukos un eļļās, tos iegūst tauku gremošanu un sintezē no glicerīna un taukskābēm.

Apzīmējumi E 471 / E 472 attiecas uz monoglicerīdiem un diglicerīdiem, kas atļauti kā emulgatori, putošanas un miltu apstrādes produkti. Atkarībā no izmantotajām taukskābēm parādās dažādi aromāti un dažādi konsistences savienojumi (no šķidruma līdz vaskam).

Monoglicerīdi un diglicerīdi var būt augu un dzīvnieku izcelsmes. Dr. Oetker produkti izmanto tikai augu izcelsmes monoglicerīdus un diglicerīdus.

Kāda veida želatīnu lieto Dr. Oetker?

Želatīns ir caurspīdīgs, bezkrāsains un sausā veidā lūztošs olbaltumvielu maisījums bez garšas, kas ir iegūts no dažādu dzīvnieku, visbiežāk, no vēršu, cūku, putnu vai zivju, kolagēna. Dr. Oetker produktos izmanto cūkgaļas un liellopa gaļas želatīnu.

Kas ir modificēta ciete?

Modificēta ciete ir ciete, kas ir tehnoloģiski pārveidota ar temperatūras vai spiediena palīdzību. Iedarbojoties uz glikozes molekulām, kas veido cieti, tiek izmainīta jeb pārveidota tās struktūra, lai iegūtu noteiktas īpašības (piemēram, Labākas sākotnējās īpašības). Kā izejvielu var izmantot visu veidu cieti - kviešu, kukurūzas, kartupeļu. "Modificēto cieti" var deklarēt piedevu sarakstā. Izņēmums ir modificēta kviešu ciete - Tā ir obligāti marķējuma kā alergēns un atsevišķi jāiekļauj piedevu sarakstā.

Mans cepamais pulveris ir rozā krāsā. Vai es joprojām varu to izmantot?

Vienmēr uzglabājiet cepamo pulveri vēsā un sausā vietā, un arī atstatus no stipriem aromātiem, piemēram, vaniļas, kanēļa vai vaniļas cukura. Pretējā gadījumā, tāpat kā Jūsu gadījumā, var parādīties rozā nokrāsa. Šīm pārmaiņām nav nekāda sakara ar veselību. Tomēr tas parāda iepakojuma garo mūžu, jo šis tonis nebūs svaigam produktam.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.