Ilgtspējība uzņēmumā “Dr. Oetker”

Ilgtspējīga darbība un atbildība ģimenes uzņēmumā “Dr. Oetker” ir kļuvusi par ilggadēju tradīciju. Mēs domājam par nākamajām paaudzēm, nevis īstermiņa perspektīvām.

 

Mēs cenšamies, lai ikviens varētu justies kā mājās. Ņemot vērā šo mērķi, mūsu uzņēmums pastāvīgi pilnveidojas un bruģē ceļu ilgtspējīgai nākotnei.

Tāpēc 2020. gadā mēs apstiprinājām “Dr. Oetker” ilgtspējības politiku un tajā nostiprinājām savas darbības ilgtspējības rīcības plānu. Ilgtspējības politika ietver trīs aspektus:Mūsu pārtika, Mūsu pasaule un Mūsu uzņēmums , un tie nosaka gan konkrētus ilgtspējības mērķus, kurus mēs kā atbildīgs uzņēmums izvirzām paši sev, gan mūsu saistības.

 

Iedvesmojoties no mūsu senajām tradīcijām, mēs esam izvirzījuši sev mērķi izveidot ilgtspējīgu vidi, lai mēs varētu būt uzticami partneri saviem patērētājiem, klientiem, darbiniekiem un savam uzņēmumam. 

Mūsu ilgtspējības politikas trīs aspekti

MŪSU PĀRTIKA
Par ilgtspējīgu piemērotību

Mēs piedāvājam saviem patērētājiem vislabāko ēdienu pieredzi, piepildot viņu vēlmi pēc veselīgāka un ilgtspējīgāka dzīvesveida.

Sužinoti daugiau
MŪSU PASAULE
Par tīru vidi un taisnīgu sabiedrību

Mēs samazinām savu vidē atstāto ekoloģisko pēdu*, paaugstinot dzīves līmeni tajās kopienās, kuru dzīvi var ietekmēt mūsu darbības.

 

 

Sužinoti daugiau
MŪSU UZŅĒMUMS
Par iedvesmojošu darba kultūru

Mēs ieviešam kultūru, kurā cilvēki var uzplaukt daudzveidīgā, drošā un iedvesmojošā darba telpā.

Sužinoti daugiau

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.