Flag
Ēdiena baudīšana,
kas liek justies labi

Uzskatām, ka šobrīd ir pienācis īstais brīdis, lai kvalitātes definīciju paceltu nākamajā līmenī – un sāktu vairāk domāt arī par dzīves kvalitāti. Tāpēc mēs nepārtraukti paplašinām to savu produktu klāstu, kuri ir "labāki jums" un "labāki planētai". Piedāvājot jaunus produktus, kuru pamatā ir 100 % augu izcelsmes produkti, padarot mūsu iepakojumu pārstrādājamu un piegādes ilgtspējīgākas, mēs samazinām savu oglekļa dioksīda pēdu. Un, samazinot cukura un sāls daudzumu receptēs, mēs strādājam cītīgāk nekā jebkad agrāk, lai radītu produktus, kuri ne tikai labi garšo, bet arī liek jums justies labi.

Ir daudz nelielu veidu, kā mēs padarām savus produktus ilgtspējīgākus un labākus arī jums.

Piemēram, ieviešot jaunus 100 % augu izcelsmes produktus, ilgtspējīgāk iegūstot arvien vairāk sastāvdaļu un cītīgi strādājot pie tā, lai līdz 2025. gadam viss mūsu iepakojums būtu pārstrādājams. No 2022 gada visas mūsu ražotnes ir oglekļa ziņā neitrālas, un esam apņēmušies līdz 2050. gadam panākt oglekļa neitralitāti attiecībā uz visām tiešajām un netiešajām emisijām. Pozitīvas pārmaiņas, kas kopā veido pārtikas izvēli, par kuru mēs visi varam justies labi.

Uzzināt vairāk par ilgtspēju vietnē oetker.com

Labāk jums un tikpat gardi

Mēs papildinām produktu klāstu ar Nutri-Score marķējumu, lai jums būtu vieglāk salīdzināt mūsu produktu uzturvērtību ar tās pašas produktu grupas pārtikas produktiem vai alternatīviem līdzīgas produktu grupas pārtikas produktiem.

Mazāk sāls, mazāk cukura

Mēs turpinām samazināt cukura, sāls, tauku un kaloriju daudzumu savos produktos. Piemēram, mūsu kūkās līdz 2025. gadam būs par 10 %, bet desertos - par 15 % mazāk cukura, un mūsu picās būs ne vairāk kā 1 g sāls uz 100 g.

Vegāniskie produkti

Mūsu jaunie vegāniskie un augu izcelsmes produkti palīdz atbalstīt mūsdienīgus uztura paradumus un mazina ietekmi uz vidi.

Produkti ar augstu olbaltumu saturu

Mūsu pudiņu ar augstu olbaltumvielu saturu klāsts palīdz desertu cienītājiem uzturēt līdzsvarotāku dzīvesveidu.

Produkti, kuri nesatur kaitīgas vielas

Aizvien vairāk mūsu produktu nesatur ĢMO, pievienoto mononātrija glutamātu, mākslīgās piedevas un sastāvdaļas.

Labiem produktiem jābūt iepakotiem atbildīgā iepakojumā

Kopumā esam apņēmušies līdz 2025. gadam panākt, lai visi mūsu iepakojumi būtu pārstrādājami.

Ja vien tas ir saprātīgi un iespējams, plastmasas vietā mēs izmantojam pārstrādājamu papīru, un, ja izmantojam plastmasu, mēs rūpējamies, lai tā būtu pēc iespējas labāk pārstrādājama. Šie ir mūsu iepakojuma izstrādes pamatprincipi, un tie ir arī mūsu plašāko iepakojuma iniciatīvu pamatā.

Ilgtspējīgi iegūtas sastāvdaļas

Uzziniet vairāk par mūsu ilgtspējas iniciatīvām

Uzzināt vairāk
Uzzināt vairāk
Uzzināt vairāk
Sekojiet Dr. Oetker