Flag

Gadījumi

Dzimšanas diena tematiska ballite
Iedvesma
Gadījumi
Labākā dzimšanas dienas ballīte - lūk, dažas idejas pasākumam:

Iedvesmojošas idejas, kā pārvērst bērna dzimšanas dienas pasākumu tematiskajā ballītē Katru gadu, rīkojot dzimšanas dienas ballītes bērniem, vecākiem ir jauns izaicinājums. Jo savam bērnam visi vēlas sarīkot dzimšanas dienas svinības, kuras viņš nekad neaizmirsīs. Mēs esam sagatavojuši dažus praktiskus padomus un kontrolsarakstus, kas palīdzēs organizēt aizraujošu ballīti. Ar pareizu plānošanu un labu ballītes tematiku, jūs varat pārvērst jebkuras svinības par īstu šedevru. Saturs 1. Ideāla dzimšanas dienas ballīte – kā sagatavot kontrolsarakstu 2. Kādu tematiku izvēlēties? Apvieno dažādas! 3. Dekorēšana 1. Ideāla dzimšanas dienas ballīte – kā sagatavot kontrolsarakstu Izmantojot kontrolsarakstu, jūs atvieglosiet dzimšanas dienas svinību plānošanu. Ar šī saraksta palīdzību jūs varat atbildēt uz visiem, jums nepieciešamajiem, jautājumiem. Plānojot bērna dzimšanas dienas svinības, ņemiet vērā 4 galvenos jautājumus:

Kad mēs svinēsim?
Kur mēs svinēsim?
Kā mēs svinēsim?
Kas ir nepieciešams dzimšanas dienas svinībām?

Ir skaidrs, ka mēs svinam bērna dzimšanas dienu! Jautājums “Kas mums ir nepieciešams dzimšanas dienas svinībām?” ir nedaudz sarežģīts un mēs tam veltījām veselu sadaļu. Tiklīdz kļūst skaidrs, kad un kur notiks pasākums, mēs varam izlemt, . Ballītes tematika noteikti noderēs. Kad ballītes tematika ir izvelēta, jūs varat plānot aktivitātes. Piemēram, tādi jautājumi, kā “vai mēs svinam ārpusē vai iekštelpās” vai “ar spēlēm vai bez spēlēm” ir atkarīgi no ballītes tematikas un laika apstākļiem.

 

Tad ir svarīgi izlemt, vai bērniem būs atļauts piedalīties ballītes plānošanas un sagatavošanas darbos. Un ir tikai viena patiesa atbilde: "Protams, viņiem vajadzētu piedalīties!" Ļaujot bērnam piedalīties, svinības sāksies jau pirms pašas ballītes. Ballītes vaininieks var pats izvēlēties svinību tematiku un dekorācijas. Tas garantēs, ka jautrība būs ballītes centrā un atbildīs jūsu bērna vēlmēm.

Kādu tematiku izvēlēties? Apvieno dažādas!

Tematiskās ballītes ir jautras un nodrošina daudz dažādu aktivitāšu. Ballītes tematika var būt bērna iemīļota tēma, piemēram, zirgi vai automašīnas, vai pat apvienotas, jo bērniem patīk nejaušas un dažādas tēmas. Mēs esam izstrādājuši četras radošas kūku receptes, kas atbilst mūsu piedāvātām ballīšu tēmām. Viena no šīm idejām noteikti jums iepatiksies: krāsainais dinozaurs, jautra lamas kūka ar kaktusiem, jauks flamingo ar šokolādes spalvām un saulaina bišu kūka ar uzrakstiem.

 

Šo kūku receptes garantē veiksmi. Kūkas atšķiras pēc garšas un lieluma, bet receptes ir izstrādātas tā, lai tās būtu vienkāršas un kombinējamas savā starpā. Dzimšanas dienas vaininiekam ir iespēja izvēlēties recepti, kas atbilst tieši viņa gaumei. Kūka kopā ar attiecīgu tematisko veidni kļūs par ballītes uzmanības punktu. Kopā ar bērnu, apvienojot dažādas tēmas, jūs varat pielāgot kūku viņa vēlmēm un garšām lai panāktu iemīļotāko kombināciju.

Dekorēšana

Lai ballīte izdotos un pārvērstos vienā, pa īstam, labā pasākumā, mēs esam izveidojuši speciālās dekorācijas (gatavās veidnes griešanai). Šīs veidnes jūs varat lietot šķīvju, krūzīšu un kēksu formiņu dekorācijai. Piemēram, bišu tēmai jūs varat izmantot tādus dekorēšanas elementus, kā šūniņas un taustekļus, skaitļus un vimpeli “daudz laimes dzimšanas dienā”. Rokdarbiem jums būs nepieciešams:

 

  • šķēres griešanai

  • līme

  • krāsainie zīmuļi/ flomasteri (veidņu krāsošanai)

  • krāsaina aukla (vimpelim)

  • krāsainais papīrs

  • koka iesms

 

Visbeidzot, saglabājiet pacietību. Tā noteikti atmaksāsies! Tāpēc, ņemiet šķēres un sāciet griezt figūriņas no gatavām veidnēm, salīmējiet tās un ballīte var sākties.

Gadījumi
Lamas kūka rotājumi
Gadījumi
Flamingo kūka rotājumi
Gadījumi
Dinozaura kūka rotājumi
Gadījumi
Bišu kūka rotājumi
Sekojiet Dr. Oetker