Par „Dr. Oetker“

Dr Oetker ir ģimenes uzņēmums, kas jau vairāk nekā simts gadus ir izstrādājis augstas kvalitātes pārtikas produktus. Mēs patiesi ticam, ka "Kvalitāte ir labākā recepte". Mēs esam vadījušies pēc šī principa kopš uzņēmuma dibināšanas 1893. gadā. Tas ir mūsu mantojums, ilgtermiņa un veiksmes garantija. Mēs ražojam produktus, kas atbilst un pārsniedz mūsu klientu cerības. Mēs cenšamies, lai Jūs ar smaidu varētu ik reiz apgriezties virtuvē, un ēdieni katru reizi pārsteigs Jūs ar fantastisku garšu.

Latvijā Dr. Oetker piedāvā plašu produktu klāstu:

  • Ēdienu gatavošanas piedevas
  • Cepšanas maisījumi
  • Deserti (ķīseļi, želejas, deserti, desertu mērces, pudiņi)
  • Brokastu pārslas "Vitalis"
  • Konservēšanas maisījumi
  • Dr. Oetker Ristorante picas (saldēta)
  • Dr. Oetker Guseppe picas (saldēta)
  • Dr. Oetker Feliciana picas (saldēta)

 

Produktus var iegādāties visās lielākajās Latvijas veikalu ķēdēs.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.