Atbilstības organizācija / trauksmes cēlēju sistēma

Ētiska un likumīga rīcība ir Oetker grupas galvenā prioritāte gan uzņēmējdarbībā, gan attiecībās ar saviem biznesa partneriem un klientiem. Oetker grupas starptautiskās izaugsmes un pieaugošo juridisko prasību sakarā kvalitātes tēma kļūst arvien svarīgāka. Tāpēc visai Oetker grupai tika izstrādāta kvalitātes vadības sistēma.
Šīs sistēmas ietvaros tika izstrādāta atbilstības organizācija, kurā atbilstības amatpersonas ir pieejamas kā neitrālas un neatkarīgas kontaktpersonas visos ar atbilstību saistītos jautājumos.
Turklāt Oetker grupa ir izstrādājusi trauksmes cēlēju procedūru, kas privātpersonām, uzņēmumiem un citām organizācijām ļauj ziņot par piemērojamo tiesību aktu pārkāpumiem (piemēram, kukuļdošanu, krāpšanu, cilvēktiesību un vides noteikumu pārkāpumiem), par Oetker grupas iekšējo vadlīniju (piemēram, rīcības kodeksa) vai Oetker grupas piegādātāju rīcības kodeksa pārkāpumiem vai bažām par iespējamu vai faktisku šo noteikumu pārkāpumu.
Ja jums ir jebkāda informācija par iespējamiem likuma pārkāpumiem attiecībā uz kādu Oetker grupas uzņēmumu, jums ir dažādas iespējas nodot mums savu ziņojumu, turklāt pilnīgi anonīmi, izmantojot mūsu uzticības tālruņa sistēmu.

Ir pieejami šādi informācijas nosūtīšanas kanāli:

  • Oetker grupas uzticības tālrunis – anonīmu ziņojumu sniegšanai

https://coho.oetker-group.com

  • Varat nosūtīt e-pasta ziņojumu Oetker grupas atbilstības organizācijai

compliance@oetker-group.com

  • Varat nosūtīt vēstuli uz šādu adresi

Dr. August Oetker KG
Corporate Compliance Committee
Lutterstraße 14
33617 Bielefeld
Vācija

  • Varat atstāt balss ziņu pa bezmaksas tālruņa līniju
  • Darbinieki var ziņot Oetker grupas vadībai, meistaram, (grupas) atbilstības amatpersonai vai attiecīgā meitasuzņēmuma izraudzītajai kontaktpersonai (piemēram, privātas sarunas laikā).

Mēs uzmanīgi izpētīsim katru lietu un atbilstoši rīkosimies.
Saskaņā ar izstrādātajiem darba kārtības noteikumiem mēs esam definējuši iekšējos pienākumus un to, kā izskatīt saņemtos mājienus vai sūdzības.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.