Atbilstības grupa

Vajadzība pēc atbilstības un juridiskās prasības, izaugot par starptautisku uzņēmumu, aug un aug. Attiecīgi, atbilstības vadības sistēmas (AVS) tika izstrādāta visiem Oetker-Group uzņēmumiem.

 

Šīs sistēmas ietvaros tika izveidota Atbilstības grupa, kuras pārstāvji darbojas kā neitrālas un neatkarīgas personas, kas atbild par atbilstības jautājumiem.

Ja pastāv (potenciāli) likuma pārkāpumi saistībā ar Dr. Oetker, Jūs varat nosūtīt mums pilnīgi anonīmu vēstuli Dr. Oetker atbilstības līnijai:

> Sūtīt anonīmu ziņojumu


Jūs varat arī nosūtīt mūsu kompānijas atbilstības komandai epasta ziņu.

 

Kontakti:

compliance@oetker.de

 

Ja vēlaties dalīties ar savā rīcībā esošu informāciju ar Oetker-grupu, rakstiet uz:

compliance@oetker-gruppe.de

 

Paziņotā informācija tiks rūpīgi pārbaudīta un, ja būs nepieciešams, tiks veikta nepieciešamā rīcība.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.