MŪSU UZŅĒMUMS

Par iedvesmojošu darba kultūru

Mēs ieviešam kultūru, kurā cilvēki var uzplaukt daudzveidīgā, drošā un iedvesmojošā darba telpā.

 

Dr. Oetker jau sen ir viens no labākajiem darba devējiem pasaulē. 2020. gadā to apstiprināja biznesa žurnāls Forbes savā kvalifikācijā “Pasaules labākais darba devējs”. Mēs vēlamies saglabāt šī augstā standarta līmeni, tāpēc mēs veicinām daudzveidību un vienlīdzīgas iespējas, nodrošinām vislabāko iespējamo darba drošību, katram darbiniekam liekot justies kā majās.

Nodrošināt drošu darba vidi

  • Mūsu mērķis ir pilnībā izvairīties no nelaimes gadījumiem darbā.
  • Līdz 2025. gadam visās ražošanas vietās mēs ieviesīsim arodveselības un darba drošības vadības sistēmu, kas atbilst starptautiski atzītajam sertifikācijas standartam ISO 45001.

Nodrošināt tiesības uz biedrošanās brīvību un koplīgumiem

  • Mēs cieši sadarbojamies ar darbinieku pārstāvjiem.
  • Mēs apsolām, ka darbinieki var izveidot un pievienoties viņu izvēlētām organizācijām.

Garantēt vienlīdzību un vērtību daudzveidību

  • Mēs pastāvīgi stiprinām daudzveidības, integrācijas un vienlīdzības kultūru..
  • Mēs nodrošinām vienlīdzību visiem cilvēkiem, neatkarīgi no dzimuma, seksuālās orientācijas, vecuma, reliģijas, kultūras un tautības, fiziskajām un garīgajām spējām, izglītības vai citām īpašībām un veicinām dažādību personāla pieņemšanā un attīstībā.

Nekādas tolerances pret jebkāda veida diskrimināciju vai uzmākšanos

  • Lai to garantētu, mēs izveidojām viegli pieejamus un stingri uzraudzītus sūdzību mehānismus visiem darbiniekiem un paplašinām iespējas tur, kur tie jau pastāv.

Maksāt katram darbiniekam iztikas pamatvajadzību nodrošināšanai

  • Mēs nodrošinām samaksu, kas ļauj visiem mūsu darbiniekiem apmierināt viņu ģimenes pamatvajadzības.
  • Ik pēc diviem gadiem visās Dr.Oetker kompanijās, pamatojoties uz starptautisko organizāciju vadlīnijām, tiek veikti salīdzinājumi katrai valstij. Ja nepieciešams, mēs attiecīgi pielāgojam algas konkrētam darba tirgum.
Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.