MŪSU PASAULE

Par tīru vidi un taisnīgu sabiedrību

Mēs samazinām savu vidē atstāto ekoloģisko pēdu*, paaugstinot dzīves līmeni tajās kopienās, kuru dzīvi var ietekmēt mūsu darbības.

*ekoloģiskā pēda - cilvēka ietekmes uz vidi aprēķināšanas un atspoguļošanas metode

 

Mēs vienmēr esam apzinājušies, kāda ir mūsu uzņēmējdarbības ietekme uz vidi un sabiedrību. Mēs ņemam vērā gan savu atrašanās vietu, gan visus posmus mūsu vērtību ķēdē. Nākotnē mēs vēlētos vēl vairāk ieguldīt klimata aizsardzībā, videi draudzīgākos iepakojumos un izvairīties no pārtikas atkritumiem. Mēs gribam izvēlēties piegādātājus un izejvielas produktiem atbilstoši augstiem standartiem, vienlaikus uzlabojot dzīves līmeni kopienās, kuras mēs ietekmējam.

Kļūt par klimatam neitrāliem visās tiešajās un netiešajās darbībās līdz 2050. gadam

 • Jau no 2022. gada mēs garantēsim klimata neitralitāti vietās, kur mēs darbojamies. Mēs to panāksim, iegādājoties atjaunojamo enerģiju un ar oglekļa emisiju kompensēšanas projektiem kompensējot nenovēršamas siltumnīcefekta gāzu emisijas.
 • Līdz 2030. gadam par 35% samazināsim siltumnīcefekta gāzu emisijas
 • Līdz 2050. gadam mēs panāksim pilnīgu klimata neitralitāti visās tiešajās un netiešajās ietekmes jomās[1].

Atbrīvoties no plastmasas atkritumiem līdz 2030. gadam

 • Līdz 2025. gadam mēs panāksim lai mūsu iepakojums ir 100% pārstrādājams.
 • Cik vien tas ir iespējams, mēs atteiksimies no plastmasas kā iepakojuma.

Pārtikas atkritumu samazināšana

 • Līdz 2025. gadam par 25% mēs samazināsim pārtikas atkritumu daudzumu, kas rodas mūsu noliktavās un ražošanas vietās.
 • Mēs vēlētos palīdzēt izvairīties no pārtikas atkritumiem, kas nav tieši atkarīgi no mums, arī mūsu piegādātājiem un klientiem.

Ieviest ilgtspējīgus piegādes standartus mūsu piegādes ķēdē līdz 2030. gadam

 • Mēs pastāvīgi uzraugām un novērtējam sociālos un ekoloģiskos aspektus, saistītus ar mūsu izejvielām.
 • Līdz 2025. gadam mēs ieviesīsim uzticamības pārbaudes procesus cilvēktiesību jomā savās piegādes ķēdēs.
 • Līdz 2025. gadam izveidosim piegādes ķēdes bez mežu izciršanas. Tas attiecas uz papīra, sojas pupu, gaļas, palmu eļļas un kakao iepirkumu.
 • Mēs jau iepērkam ilgtspējīgi sertificētas izejvielas, iegādājoties palmu eļļu un kakao; līdz 2023. gadam 20% no vaniļas produktiem, kurus izmantojam, tiks sertificēti kā ilgtspējīgi. Mēs rūpīgi strādājam arī pie citu izejvielu ilgtspējīgas izmantošanas.

 


[1] Siltumnīcefekta gāzu protokola 1., 2. un 3. mērķis

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.