MŪSU PĀRTIKA

Par ilgtspējīgu piemērotību

Mēs piedāvājam saviem patērētājiem vislabāko ēdienu pieredzi, piepildot viņu vēlmi pēc veselīgāka un ilgtspējīgāka dzīvesveida.

Produktu kvalitāte un garantēti produkta panākumi vienmēr ir bijuši Dr. Oetker sinonīmi. Arī nākotnē saviem patērētājiem mēs vēlamies sagādāt skaistākos ēdiena baudīšanas mirkļus. Lai to paveiktu, mums ir jārūpējas par patērētāju iespēju izvēlēties un pieņemt pamatotu lēmumu par labu kādam ēdienam. Pateicoties savai aizrautībai ar inovācijām, mēs vēlamies uzlabot esošo produktu sastāvdaļas un ieguldīt līdzekļus inovatīvos, veselīgākos pārtikas produktos.


Pilnīga un skaidra pārredzamība līdz 2025. gadam

  • Līdz 2025. gadam mēs garantēsim patērētājiem pilnīgu pārredzamību attiecībā uz mūsu produktu uzturvērtību un sastāvdaļām. Lai to izdarītu, mēs strādāsim vēl aktīvāk un sagatavosim atbilstošu informāciju, lai patērētāji varētu apzināti pieņemt lēmumus par pirkumiem, ņemot vērā produkta veselīgās īpašības, izejvielas vai videi draudzīgu iepakojuma koncepciju.
  • Papildus mēs piedāvāsim veselīgākas alternatīvas jau esošiem produktiem un par to informēsim.

 

Mūsu esošo produktu sastāvdaļu uzlabošana līdz 2025. gadam

  • Mēs uzlabojam savu produktu uzturvērtību.

  • Mūsu desertos mēs samazinām cukura saturu par 15%.
  • Mēs samazinām sāls saturu mūsu picās līdz 1g/100g.

 

Ieguldījumi novatoriskā, veselīgākas pārtikas izvēlē līdz 2022. gadam

  • No 2021. gada mēs ieviesīsim veselīgākus produktu klāstus visas kategorijās.
Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.