Toffifee cepumi

Cepumi ar Toffifee gabaliņiem.

24 vienības

izdodas viegli 20 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Toffifee cepumi

Jums vajadzēs:

250 g Toffifee® saldumu
250 g kviešu miltu
1 tējkarote Dr. Oetker cepšanas pulveris
150 g cukura
1 iepakojumos Dr. Oetker vanilīna cukurs
150 g mīksta sviesta vai margarīna cepšanai
1 olas

Pagatavošana

Pagatavošana

1

Ielieciet bļodā miltus, cepamo pulveri, cukuru, vaniļas cukuru, sviestu, olas un visu labi samaisa.

2

Sadaliet saldumus Toffifee®  mazos gabaliņos un ½ no saldumiem pievienojiet mīklai un maisa, līdz mīklas konsistence ir viendabīga. Cepešpannu noklāj ar cepamo papīru.

3

Sadala mīklu aptuveni 24 vienādās daļās un izveido bumbas. Atlikušo daļu ar Toffifee®  mazos gabaliņos iespiež bumbās un tās saplacina, lai izveidojas cepumi.

4

Cep iepriekš sakarsētā cepeškrāsnī 180 ° C uz vidējā režģa. Gatavošanas laiks: apmēram 15 minūtes. Gataviem cepumiem, ļauj atdzist.
Lai labi garšo!

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.