Piparkūku cepumi

Piparkūkas patiks visiem desertu cienītājiem

1 kilograms (kg)

izdodas viegli 45 minūtes

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas

receptei Piparkūku cepumi

Jums būs nepieciešams:

125 g sviesta
4 ēdamkarote medus
100 g brūnā cukura
350 g miltu
2 tējkarote kanēļa
0,5 tējkarote sāls
1 - 2 tējkarote malta ingvera
1 tējkarote Dr. Oetker sodas
100 g pūdercukura
1 iepakojumos Dr. Oetker pārtikas krāsvielas
1 iepakojumos Dr. Oetker meža ogu garšas ķīselis

Pagatavošana

Pagatavošana

1

RECEPTE IR PAREDZĒTA 0,5 KG INGVERA CEPUMIŅU GATAVOŠANAI


2

Metāla bļodā uz lēnas uguns karsē sviestu, medu un cukuru, līdz cukurs izšķīdis. Masā iemaisa izsijātus miltus, kanēli, ingveru, sāli un sodu. Mīklu samīca un izrullē 3-5 mm biezumā (vislabāk to darīt starp divām cepamā papīra loksnēm). Izspiediet piparkūkas vēlamajā formā, izmantojot veidnes. Cep cepeškrāsnī 180 °C 7-9 min. vai līdz tās kļūst zeltaini brūnas.


3

Kamēr cepumi ir karsti, ļaujiet tiem palikt pannā. Kad tie ir stingri, noņemiet tos no cepamā papīra.


4

Sadaliet pūdercukuru vienādās daļās divās bļodās. Katrai pievieno 2 ēdamkarotes ūdens. Vienai no bļodiņām pievienojiet 5 pilienus Dr. Oetker sarkanās pārtikas krāsvielas.


5

Glazūru ielej konditorejas maisiņā ar smalku uzgali un garnē piparkūkas.


6

Sagatavojiet ķīseli, kā norādīts uz iepakojuma.

Datu izsekošanas piekrišana

Mēs būtu priecīgi, ja Jūs piekristu tam, ka mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai saprastu, kā tiek izmantota mūsu vietne. Iegūtā informācija mums palīdzēs labāk izprast lietotāja uzvedību, vajadzības un atbilstoši tai pielāgot mūsu mājaslapu. Turklāt mēs un mūsu partneri izmantotu šos datus, lai piedāvātu Jums personalizētus piedāvājumus viņu platformās. Ja Jūs tam piekrītat, klikšķiniet ‘Piekrist’. Lūdzam apskatīt mūsu privātuma politiku, lai iegūtu detalizētu informāciju. Jūs varēsiet jebkurā brīdī mainīt savas domas.

Nepieciešamās funkcijas

Sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas ir nepieciešamas, lai iespējotu mūsu vietnes pamatfunkcijas. Pamatfunkcijās tiek ietvertas, piemēram, šo iestatījumu saglabāšana. Tā ir strikti noteikta, tāpēc Jūs to nevarēsiet atslēgt.

Vienmēr aktīvs
Analītika un personalizēšana

Papildus mēs vēlētos vairāk uzzināt par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, lai to optimizētu un padarītu ērtāku izmantošanai. Tāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izskošanas tehnoloģijas, kas apkopo lietotāju uzvedību, un palīdz mums uzlabot un radīt piedāvājumus tieši Jums.

(Re-)Mārketings / Personas datu koplietošana ar trešajām personām.

Lai nodrošinātu un pielāgotu mūsu mārketinga kampaņas atbilstoši Jūsu vajadzībām,  mēs apkopojam informāciju, kā Jūs nonākam mūsu vietnē un kā Jūs mijiedarbojaties ar mūsu reklāmām. Tas mums palīdzētu padarīt reklāmas un saturu vēl labāku un interesantāku Jums. Arī mūsu mārketinga partneri izmantotu šo informāciju saviem mērķiem, piemēram, lai personalizētu Jūsu kontu vai profilu viņu platformā.